Fantastický Relive má novinky. Přidejte své vyjížďce fotky, hudbu a další triky

22.  8.  2017 | Filip Kůžel | 2

Vzpomínáte na fantastickou službu Relive, která na základě záznamu z  GPS vytvoří skvělou animaci vaší poslední vyjížďky či běhu? Za toho čtvrt roku, co vzniklo naše video (viz níže), se mnohé změnilo.

Relive má aplikaci (Android / iPhone), která vyhodí notifikaci, jakmile se na svázaných službách (ke Garminu a Stravě přibyl Polar a Endomondo) objeví nová sportovní aktivita. Vy pak máte cca půl hodiny, abyste si video pojmenovali (titulek se objeví v úvodu) a přidali fotky, které se díky geotagu zobrazí přesně v tom bodě trasy, kde jste je pořídili.

Doporučují jej banky, Google i Facebook. Přesto není zabezpečení přes SMS bezpečné Doporučují jej banky, Google i Facebook. Přesto není zabezpečení přes SMS bezpečné

A nejnovější zprávou je otevření Relive Clubu. Není to nic jiného, než placená prémiová verze služby. Co umí? K animacím přidá hudbu, umožní detailně prohlížet trasu ve 3D, dovolí uploadovat libovolnou aktivitu z minulosti, upravovat animace můžete kdykoliv i zpětně ty hotové a konečně si můžete uložit neomezený počet videí.

To jsou přesně ty věci, o které si uživatelé říkali. Cena je však vysoká. Za měsíc si Relive řekne o 11 dolarů (cca 250 Kč) resp. 110 dolarů za rok (cca 2 500 Kč).

Představení služby Relive z konce května:

Další článek »

Diskuze
2 příspěvky
Témata článku: Android, Mobilní aplikace, iOS, Služba, Dolar, Animace, Strava, Nejnovější zpráva, Novinka, Hudba, Prémiová verze, TRI, Aktivita, Neomezený počet, Sportovní aktivita, Garmin, Upload, Endomondo, Fotka, Relive, R & AMP, Trik
Sdílet článek
Další mobilní weby