Myslíte, že selfie je cool? Podívejte se, co tenhle Boeing namaloval přes celou Ameriku

23.  8.  2017 | Filip Kůžel | 11

Sledovat trasy letadel nebývá velká zábava, ale tohle je jedna z výjimek, která potvrzuje pravidlo. Boeing 787-8 Dreamliner se minulý týden vydal na předepsaný 18hodinový testovací let a jeho posádka projevila fantazii. Místo aby létala v kruzích, namalovala portrét/obrys stejného letadla s pravým křídlem na severu u Kanady, s levým na jihu u Mexika. Příď míří na Puget Sound, tedy domov společnosti Boeing a malůvka protíná 22 států.

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Kromě geeků, kteří sledují lety ve specializovaných aplikacích, mohl být let nápadný snad jen nezvykle ostrými zatáčkami ve vysokých letových hladinách.

Zajímavá forma umění, co říkáte? Ale není až tak obvyklá, jak by se mohlo zdát. Po nebesích však obvykle malují zámožní soukromníci se svými „jety“.

Jedna animovaná ukázka z FlightRadaru24:

Via Wired.com

Další článek »

Diskuze
11 příspěvků
Témata článku: Kuriozita, Zajímavosti, Selfie, Kanada, Cool, Wired, Boeing, Minulý týden, Mexiko, Specializovaná aplikace, Celá Amerika, Let, Levý, Pravidlo, Letadlo, Ostrá zatáčka, Amerika
Sdílet článek
Další mobilní weby